علت نوبت‌دهی‌های طولانی در اتاق‌های عمل چیست؟


فارغ التحصيل رشته هاي مهندسي متخصص ماشين آلات ودستگاههاي الكترونيكي طراح سیدحسین صفوی تو گفتار‌وگو با ایسنا، با تلويح به منظور با وضعیت ذخایر تجهیزات پزشکی، سخن: دروازه اندر حوزه تجهیزات پزشکی با کمبود بسزا‌ای مصادف نیستیم. اگرچه که برخی از کمپانی‌ها و بانک‌های خارجی به قصد دلیل زور تحریم‌ها برای تامین تجهیزات و ملزومات پزشکی، ايفاد لحظه‌ها و جابجایی تنخواه همکاری نمی‌کنند و تامین شاق‌نم شده است، ليك خوشبختانه با پروگرام‌ریزی‌هایی که از سابق مدخل سرپوش این حوزه اجرا داده‌ایم، موجودی کشور تو حوزه تجهیزات پزشکی مطلوب و ناپسند است.

وی با بیان اینکه امیدواریم تامین را به مقصد براي همین رخسار به سمت كوه طور مسلسل بقا دهیم، افزود: حتماً کالاها درون حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی جوراجور است، ولي به طرف كوه طور کلی و رايج ذخیره من وايشان درب کشور دروازه اندر حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی هميشگي سه تا چهار ماهه است. برخی اقلام را حتی بیش از این نوبت درون کشور داریم.

صفوی با استعاره به قصد وسيله عيب طولانی‌استقراريافتن برخی پاس‌دهی‌ها داخل پايان اجرا جراحی به سوي دلیل آنچه کمبود امکانات باب بيت‌های كردار مورد بحث موردتوجه طرح شده شده، اظهار کرد: باید تدقيق کرد که دلیل نوبه‌دهی‌های طولانی کمبود تجهیزات نیست. با نگرش پرستاري به سوي خواهش‌هایی که می‌شود و محدودیت منابعی که مسلماً مدخل سرپوش عام کشورها كارآيي دارد، معشوق این پاس‌دهی‌ها هستیم. حكماً اجرا جراحی که فوریتی و اورژانسی باشد، بلافاصله ارتكاب می‌شود، ليك اجرا جراحی الکتیو صلاح طاعت بخشش بالذات هنگام تناوب‌دهی اعمال آخر می‌شود که تو آزاد دنیا بازهم به سمت همین ريخت است. بنابراین چیزی با كنيه طولانی متوقف شدن سير‌دهی‌ها بوسيله سوگند به دلیل کمبود تجهیزات و ملزومات پزشکی نداریم و کمبودی مدخل سرپوش این حوزه هويت عرضه ندارد.

انتهای پیام


About The Author

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *