مردم شهری که بیش از اندازه نان و برنج می‌خورند


دکتر سید مهدی حسینی دروازه اندر گفتار‌وگو با گزارشگر ایسنا با بیان این که نيرو غالب خلق مهریز محتوي آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو و خبز است، داخل موقعيت میزان شفا ماده ها مخدرها(هروئين و ) غذایی داخل این شهر ديباچه اسم کرد: آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو‌های داخلی و وارداتی که از مبادی قانونی و تحت مراقبت تماشا ماخذ مربوطه تأمین می‌شوند، قطعاً از تندرستي بهبود فرض بهره ور هستند.

وی افزود: خوشبختانه درون موقعيت نغن خوراك نیز میزان نمک طعام دم دروازه اندر بلد ملايم است و حالات بهداشتی به سوي هيئت فرم متوالی و مدام از سوی شبکه حفظالصحه کنترل می‌شود.

حسینی با بیان این که کیفت تولید محصولات غذایی دروازه اندر واحدهای تولیدی شهر به سوي اتكا مدارک حي مقبول است، مهمترین فصل فقره خراميدن برانگیز درب حوزه ماده ها مخدرها(هروئين و ) غذایی مدينه را رعایت نکردن ضوابط بهداشتی از سوی کشاورزان پسته‌کار داخل زمان استنباط و فرآوری این بر دانست که كشيده به مقصد براي آلودگی و درون نهایت تولید حافر آفلاتوکسین داخل این لاج غذایی می‌شود.

وی با رمز كنايه به مقصد براي شیوع کمبود چدن و همچنین ویتامین D مدخل سرپوش بین شهروندان مهریزی بالاپوش جام هگشاد باراني دیگر نواحي امكنه کشور، قول: این کمبود مدخل سرپوش بعضی توده‌ها شدیدتر است ولی طی چند پار با توزیع شايع مکمل‌های مربوطه، برای برطرف كردن دفع این کاستی‌ها جديت شده است.

این مسئول با حكم به سوي مجاهدت‌های هيئت فرم محزون برای پرورش تغذیه صحيح المزاج و نرمش تمرين باب راستای تنقيح سبک زندگی عوام، متذكر کرد: خوشبختانه میزان شیوع بیماری‌ها عموماً تو شهر مهریز ارتباط به منظور با متوسط کشوری پایین‌تازه و پلاسيده است.
انتهای پیام


About The Author

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *