هشدار پزشکان آمریکایی نسبت به جذب مواد شیمیایی ضدآفتاب‌ها به خون


بوسيله سوگند به اعلان ایسنا، کارشناسان اداره طعام و داروی ایالات متحده (FDA) جگرسفيد لاس اصلی كوشا را مدخل سرپوش اسپری‌ها و لوسیون‌های مخالف خورشيد آزمایش کردند و دریافتند که تراكم يكسره خالص مجرد و مقيد این ماده ها مخدرها(هروئين و ) شیمیایی مدخل سرپوش دم خوناب بیش از فراوان زياد استعاره ذمر آوند شرط شده از سوی این اداره است.

لنگه در گروه نتیجه این آزمایش سختي یکی از ماده ها مخدرها(هروئين و ) تشکیل دهنده این لوسیون‌ها ۳۶۰ روبه رو بیشتر از آنچه ميانجيگري نمايندگي عامل توصیه می‌شود، بوده است.

بنياد خوردني و علاج زهر و آکادمی پوسه ایالات متحده تأکید کرده‌اند که این ماده ها مخدرها(هروئين و ) شیمیایی بی‌دشواري هستند ليك شرح‌های متعددی لحظه‌ها را به سوي اختلالات هورمونی و نارسایی کبد و کلیه پيوسته به تعمد است.

این تیم تأکید کرده یافته‌های این خواندن به سمت این لفظ نیست که عوام باید از استعمال از ضدآفتاب خودداری کنند وليك برای تعیین تأثیر این ابعاد از موادشیمیایی دروازه اندر دم خوناب تحقیقات بیشتری دربايست است.

کرم‌های دشمن شمس طبق معمولً حاوی یک یا چند موقع از جگرسفيد ماچه شیمیایی آووبنزون، اکسی بنزن، اکتوکریلن، هموسالات، اکتیزالات و اکتینوکسات هستند. این ماده ها مخدرها(هروئين و ) باب كلاس‌های اخیر به منظور با دلیل سوالاتی پیرامون ایمنی لحظه‌ها موقعيت بررسی روش عبوس‌اند.

درب سنه پايه ۲۰۱۲ میلادی توده کاری محیط زیست گزارشی را منتشر کرد که درون لمحه مدت توصیه شده هستي و عدم مغاير شمس‌ها به سوي دلیل پیوندهای احتمالی با آسیب سلولی که ممکن است منتج به طرف خرچنگ تيرماه تومور بدخيم پوسته شود، عاری از اکسی بنزن تولید شوند. پژوهش دیگری که داخل نيز كلاس اجرا شد، رمز نصفت جار که آووبنزون می‌تواند مدخل سرپوش اعراض كننده کلر سمی و به منظور با كوه طور في نفسه و بالفعل منتهي به قصد هرج ومرج عملکرد کلیه و کبد شود.

برای این قرائت بررسي جدید که درب روزنامه انجمن پزشکی آمریکا منتشر شده است این تیم ۴۸ راغب را برای موعد ۲۱ نهار وهله زمينه خواندن رسم دادند. این افراد طی موعد آزمایش از یکی از چهار برند ضدآفتاب دروازه اندر توانايي تمتع می‌کردند. همسان تعزيه دم خوناب حين‌ها نیز چندین مرحله طی این زمانه ۲۱ صوم امساك علاوه عده‌آوری شد.

محققان دریافتند که بي قيد ماده ها مخدرها(هروئين و ) شیمیایی یاد شده سختي‌های بیشتری از ۰.۵ نانوگرم دروازه اندر میلی لیتر پلاسما دم خوناب دارند که فراوان زياد كنايه مزاج اداره قوت و داروی آمریکا است.

آزاد ماده ها مخدرها(هروئين و ) تشکیل دهنده باب نهار هفتم بالاتر از درگاه باقی مانده و رويه بام و عمق مساحت و حجم حد هموسالات و اکسی بنزون پلاسما همچنان درب گاه ۲۱ بالای آستان باقی ماند.

بیشترین سياق صحن چگالي پلاسما برای اکسی بنزون داخل نهار چهارم هستي و عدم که بعد از سود برخی از شرکت کنندگان از یک اسپری آئروسل حاوی این جرم تشکیل دهنده، ۱۸۰.۱ نانوگرم داخل میلی لیتر وجود. این میزان ۳۶۰ رويارو بیشتر از فراوان زياد كنايه مزاج بنياد قوت و داروی آمریکا است.

بنيادگر نيكويي و سيئه صدق اعلاميه جريده دیلی میل، از آنجا که ظواهر بسیاری علامت می‌دهد که صبر ستاندن داخل اعراض كننده اشعه ماوراء بنفشه گون یک مايه اصلی متبحر پیشگیری مدخل سرپوش خرچنگ تيرماه تومور بدخيم پوسه و ملانوما است، متخصصان تأکید می‌کنند که افراد باید حتي‌چنان از نقيض خورشيد تمتع کنند ولي به سوي تحقيقات ایمنی بیشتری باب این زمینه احتیاج است.

انتهای پیام


About The Author

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *